ליצירת קשר:

הצהרת נגישות

חברת דיזיין רהיטי מעצבים נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות אשר יביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת התוכן באתר לכל חלקי האוכלוסייה על מנת שזה יהיה ידידותי ככל האפשר ונוח לשימוש. האתר עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

להלן פירוט האפשרויות שקיימות ברכיב הנגישות:

מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות (NVDA וכד׳)

הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

התאמת אתר לעיוורי צבעים

שינוי הפונט לקריא יותר

הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

הגדלת התצוגה לכ־200%

הדגשת קישורים באתר

הדגשת כותרות באתר

הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

 

 

הסדרי נגישות בסניפים

סניף פ”ת – קיימת חניה המיועדת לנכים בצמוד לכניסה לחנות, הכניסה לחנות נגישה, עמדת המכירות נגישה אך ללא מערכת שמע מיוחדת, לא קיימים בחנות שירותי נכים.

סניף נתניה – לחנות אין חניה פרטית, קיימת חניה וחניית נכים ברחוב; הכניסה לחנות נגישה באמצעות אביזר הנגשה, קומת הכניסה הראשית נגישה, עמדת המכירות נגישה אך ללא מערכת שמע מיוחדת. קומת השינה העליונה, קומת העודפים והשירותים אינם נגישים.

לכל החנויות שלנו ניתן להיכנס עם חיית שירות במידת הצורך.

 

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות על מנת שנוכל לפעול במהירות לתיקון ושיפור ההנגשה והשירות.

בכל בקשה, שאלה, או הצעה לשיפור בתחום הנגישות ניתן לפנות אל יעקב בטלפון 051-2295050, בדוא”ל [email protected]  או בקישור “צור קשר” הנמצא באתר.