כך מומלץ לבחור כסאות לפינת אוכל

כך מומלץ לבחור כסאות לפינת אוכל

מעוניינים להתחדש בסט כסאות לפינת אוכל? בואו ללמוד כיצד עושים זאת כמו שצריך. פעמים רבות, הלקוח אינו רוכש פינת אוכל מלאה. כיום, כשהקניות נעשו סוליסטיות לחלוטין, וכל בעל בית הוא גם האדריכל וגם המעצב, הוא עשוי לקבל החלטה ששולחן בחנות מסוימת קוסם לו אך אין לטעמו אף סט כסאות שהתאים. אם זהו המקרה שלך, כאן תוכל ללמוד כיצד לבצע את ההתאמה הזו על הצד הטוב ביותר.

הכל צריך להיות סובב סביב השולחן

מי אם לא אתם יודעים, כי כסאות לפינת אוכל בוחרים אך ורק על בסיס השולחן. השולחן הוא זה שמתווה כיצד הכסאות נראים, מה תהיה מידת ההתאמה הגונית שלהם אליו, הוא קובע את תצורת הרגליים וגופי הישיבה ולמעשה, ככל שיש לכם שולחן אוכל, כסאות לפינת אוכל יהיו מאד קלים לאיתור ורכישה.

גוון הכסאות – כך הוא נקבע

תתפלאו, אבל גוון הכסאות אינו צריך להיות דומה לשולחן. ישנם מקרים נדירים מאד בהם זה כן דומה, אבל מדובר בדרך כלל באותו יצרן ומדובר במקרה בו הוא הקפיד קלה כחמורה על סוג הצבע, גם ברמת הביקוע כשמדובר בעץ וברמת דרג הגוון כשמדובר בכל גוון אחר. אם זהו לא המקרה שלכם, אתם לא תמצאו את הגוון שנובע מהשולחן שלכם בשום מקום אחר שהוא לא חנות המקור. לכן, העצה שלנו היא ללכת על קו מנוגד ולרכוש גוון שונה לחלוטין מהשולחן, שיוצר ניגוד. לדוגמה, כסאות עם ריפוד לבן לצד שולחן עץ או שולחן שחור.

תצורת הכסאות – כך היא נקבעת

בשונה מהגוון, כסאות לפינת אוכל צריכים להיות זהים בצורה לשולחן. הרגליים צריכות להיראות זהות אליו, גוף הכסא צריך להיראות במידת האפשר כמו גופף השולחן, וזאת על מנת שתצורת פינת האוכל כולה תיוותר אחידה וניתן יהיה להצביע על סגנון עיצובי מובהק. על פי רוב, פינת אוכל עם רהיטים מלבניים תשדר בורגנות בעוד פינת אוכל עגולה או אליפטית תשדר כפריוּת. זה צריך להיות קו המחשבה בבחירה התצורה. אנא, קחו בחשבון גילופים, מיוחדים וחריטות אומן אם נמצאות בשולחן. אתם תזדקקו להם בכסאות, שלא יוכלו להיוותר חלקים ומודרניים במצב זה.

פרספקטיבה מרחבית – תנאי להצלחת הבחירה

כסאות לפינת אוכל צריכים להיות דקים בחדר קטן, וגדולים בחדר גדול ובכל מקרה, זהים או קטנים ממידת העובי של השולחן על מנת שהבחירה שלכם תצליח ויגובש עיצוב משכנע במרחב של פינת האוכל הביתית שלכם.

 

המאמרים הפופולריים ביותר

מהם ארונות הזזה ואלו יתרונות מהותיים יש בהם? מהן מגבלותיהם של אותם ארונות וכיצד זה אמור להשפיע על בחירתכם? להלן כל מה שתצטרכו לדעת על ארונות הזזה. המא...

במאמר שלפניכם נלמד כיצד לבחור ארונות לבית. כפי שאתם יודעים, ארונות יכולים להתרכז בחדרי המגורים (ילדים, שינה וכד') או שניתן לאחסן אותם בחדר מרוכז שנקרא...

על מה חשוב לשים דגש כאשר מעצבים חדרי ילדים בבית? המאמר שלפניכם יבאר כיצד לתכנן חדרי ילדים קומפלט, מהמיטה ועד אחרון פתרונות האחסון. אם אתם נמצאים לקראת...